SK CZ DE CH HU AT BG

Příběhy úspěšných párů | Jak otěhotnět? | iFertility.cz

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Žádné zprávy nebyly zatím vloženy.

Příběhy úspěšných párů

Teď už věřím!www.ifertiltiy.cz - Rady, články, tipy jak otěhotnět.

Můj manžel a já jsme se snažili otěhotnět po dobu cca 10 měsíců, když jsem se rozhodla zkusit Fertil Care a Fertil Man vitamíny. Podařilo se nám úspěšně otěhotnět, ale bohužel v 9.tt jsem potratila. O měsíc později, (hned po mých 40. narozených mimochodem), jsem si koupila více FertilCare a Fertil Man pro mě a manžela. Jen zrhuba po dvou měsících užívání jsem znovu otěhotněla a teď mám 18 týdnů starého zdravého chlapečka! Jsem přesvědčena že nebýt těchto vitaminů, tak naše dvoj roční dcerka by neměla dalšího sourozence :-) V takovém pokročilém věku nám už ani doktoři nedávali velké šance. Ale podařilo se. Určitě to stojí za to vyzkoušet!

Wendy

 

 

 

 

 

 

 

www.ifertiltiy.cz - Rady, články, tipy jak otěhotnět.

 

Pokoušeli jsme se o otěhotnění zhruba tři roky. Pak - poslední prázdninový víkend loňského roku (2012) jsme používali PreSeed, který jsme zakoupili spolu s čaji u Vás. Gel jsme používali celý vikend (během víkendu jsme měli hodně pokusů :-)) A na konci těchto prázdnin 2013 slaví náš synek svůj třetí měsíc :-)))

 

 

 

 

 

 

 

Dobry den,

S radostí Vam oznamujeme, ze pokud vše dobře dopadne, přišli jste o svého stálého odběratele.

Manzelka je po 2,5 roce snažení se, v 4 týdnu těhotenství.
Tabletky sice ještě zabrat nestihly, ale jsme přesvědčeni, že ten gel skutečně pomohl.
Před tím jsme kromě umělého oplodnění zkoušeli všechno. Dokonce 2x inseminaci. Její prostředí bylo nepříznivé pro spermie. Pak jsme se na vsechno 4 měsíce vykašlali a po prvním pouziti gelu máme vysledek.
Takze děkujeme za spolupráci a když bude někdo chtít, budu Vas doporučovat.

S pozdravem,
Henri a Janka

 

 

 

 

Vážení,

tímto bych Vám chtěla velmi, velmi velice poděkovat za výrobek Femigard. Celých 5 let jsme se s manželem snažili o miminko a neúspěšně. Doktoři na nic nepřišli, jen k tomu, že jsme oba zcela zdraví a nevědí, proč nám to nejde.
Nakonec jsme překonali 2xIUI, 1xIVF, 3xKET a bez úspěchu. Když už konečně byl test pozitivní, tak za týden byl negativní. Koncem prosince 2011 jsem hledala nějaké novinky, jak tomu pomoci a najednou jsem narazila na Váš zázračný likér (jak tomu doma teď říkáme). Objednala jsem tedy hned tři balení ak tomu Yucca schidigera tabl. Po měsíci společného užívání s manželem jsem se skoro zbláznila radostí. Udělala jsem si těhotenský test, protože mi vynechala menstruace a byl POZITIVNÍ !!!!!! Najednou z ničeho nic se tam prostě jen tak ukázaly dvě čárky. Hned jsem letěla na krev a výsledek se jen potvrdil. Teď jsem v 10 týdnu pohodového těhotenství a je mi skvěle. Bylinný likér dále užívám a jsem velkým dlužníkem. Jen škoda, že se o Femigardu, tak málo ví. Velmi Vám za něj děkuji a přeji Vám pevné zdraví a hodně spokojených maminek.

Dana

 

 

 

Dobrý den,

chtěla bych také přispět svou troškou do mlýna. Když jsem si loni u Vás objednala gel coensive plus a vitamíny na podporu otěhotnění pro sebe a manžela, tak jsem si říkala buď to vyjde nebo nevyjde. A světe div se vyšlo. Druhé balení vitamínů Fertilcare jsem neměla dobrý a na těhotenském testu byly dvě čárky. Právě jsem v 28tt a vše je zatím v pořádku. Trvalo to sice půl roku, ale dočkali jsme se (Vitamíny jsem začala brát až poslední dva měsíce). Děkuji, s pozdravem Jana R.

 

 

 

 

Dobrý den,

v srpnu 2011 jsem u Vás objednala přípravky, po kterých se mi podařilo v prosinci otěhotnět. Děkuji!

S pozdravem

 

Zdenka

 

 

 

 

Dobrý den,

Nejprve bych vám chtěla touto cestou poděkovat za pomoc při otěhotnění.
Používala jsem vámi nabízené přípravky a to macu, čaj L. Mojžíšové, Femigard a vit. s Kysel. listovou.
Vaše přípravky mi velmi pomohli. A ještě jednou za ně děkuji. Teď jsem v 18tt.

Chtěla jsem se zeptat, jestli můžu dále užívat i během těhotenství Macu. Má mnoho blahodárných účinků. Upravila mi velmi krevní obraz a jsem za ní hodně vděčná.
Děkuji Vám tedy za odpověď a přeji hezké dny a plno spokojených zákazníků

S pozdravem

Markéta

 

 

 

Dobrý den.

Také bych se s Vámi chtěla podělit o náš příběh.
S manželem jsme se snažili dlouho o miminko, dá se říci 5 let. Bohužel jsem během této doby čtyřikrát potratila. Překonali jsme několik vyšetření, ale vše bylo v pořádku. Tehdy jsem se rozhodla, že budu muset něco udělat sama, ne se jen spoléhat na lékaře, přesto, že udělali maximum.
Tehdy jsem hledala na internetu nějakou konkrétní pomoc, ne jen rady a našla web iFertility.cz  Objednala jsem si gel conseive, Femigard a vitamíny, knihu na cvičení od Ludmily Mojžíšové a čaj od Mojžíšovy, do té doby jsem ještě asi půl roku poctivě užívala kyselinu listovou a pustila se do boje.
A výsledek? Brzy, asi po dvou měsících jsem otěhotněla a s hrůzou čekala jak to dopadne.
No máme krásného zdravého čtyřměsíčního chlapečka Šimonka.

Tak hlavu vzhůru, vždyť naděje umírá poslední. Všem, kteří přežili trápení jako my s manželem přeji, ať máte stejné štěstí jako my.

Hanka

 

 

 

Dobrý den,

ráda bych přispěla s naším příběhem. Manžel má sníženou pohyblivost spermií a doktor ho objednal za 2 měsíce na kontrolu, aby výsledek potvrdil nebo vyvrátil. Po 2 měsících byl jeho spermogram ještě horší než předtím. Ze zoufalství jsem koupila Conceive Plus. Doktor nám ale radil, že jedině IVF nám může pomoci. Přesto jsme ten Conceive zkusili a světe div se, hned napoprvé jsem z toho otěhotněla. Nevěřila jsem vlasním očím. Teď jsem v 13 týdnu a je všechno v pohodě. Chci dodat odvahu všem párům, které se také snaží o miminko. Jsme vděční za tyto stránky a držíme palce.

 

 

 

Vážení z webu Otěhotnění

7 let jsme se snažili s manželem o miminko. Manžel měl problém se spermiemi. Během té doby jsme opravdu vyzkoušeli všechno možné, utratili plno peněz. Také jsme měli tři neúspěšné IVF pokusy, zkoušeli jsme akupunkturu, bylinky, prostě vše, co se dalo, nic nefungovalo. Jen tak mimochodem jsem si koupila Váš produkt Conceive Plus, od Sasmar, byla to náhoda, že jsem otevřela Váš e-shop a našla ho. Začali jsme ho s manželem používat. Je příjemný, jemný. Ale to je vedlejší. Hlavní je, že po dvou měsících užívání jsem byla těhotná! Bohužel jsem měla v 7 týdnu potrat. Pak jsme Conceive zase začali používat a po 5 měsících jsem opět otěhotněla. Jedině Váš výrobek po všech těch 7 ročních útrapách zafungoval. Chci především poděkovat vědcům, kteří tento výrobek vynalezli. Fakt funguje. Proto píšu tento dopis, prosím zveřejněte ho, ať pomůže i ostatním. Je to fakt pomoc při mužské neplodnosti.

 

Držím všem ostatním palce, já jsem teď v 6 měsíci, bude to chlapec Honzík.

Zdraví Monika.

 

 

  • Partnerská tříměsíční kúra - vitamíny pro podporu plodnosti muže a ženy. BlueFertil a PinkFertil od KIWU WUKI
  • SLEVY - Jak Otěhotnět - www.ifertility.cz
  • BlueFertil - doplněk stravy pro zlepšení mužské potence a kvality spermií
  • PinkFertil - doplněk stravy pro ženy pro zlepšení plodnosti
  • Ovulační a těhotěnské testy pro podporu plodnosti
  • Previous
  • Další

Přihlášení

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s pravidly ochrany osobních údajů. více informací