SK CZ DE CH HU AT BG

Zpět

Mateří kašička - superpotravina na podporu plodnosti

Přidáno: 08:30, 9.05.2017 Počet shlédnutí: 684

09 May 2017

Problémy s početím miminka má v dnešní době čím dál více párů. Naštěstí existuje mnoho přírodních produktů a potravin, které mohou zvýšit vaši šanci na těhotenství. Slyšeli jste například už o mateří kašičce?

Opomíjená superpotravina

Jde o potravinu, kterou řadíme mezi superpotraviny. Mezi ně patří potraviny s vysokými výživnými hodnotami, které jsou pro náš organismus velmi významné. V období, kdy se ženy snaží o miminko a následné těhotenství, je pro ženský organismus zvláště důležité přijímat vitamíny a minerály. A takovou potravinou, která nám tyto cenné látky dodá, je právě mateří kašička, která je výborným pomocníkem při problémech s početím miminka.

 

Co je mateří kašička?

Mateří kašička, kterou produkují žlázy dělnic, vyživuje včelí královnu i larvy včel. Co ale tak zázračného obsahuje? Je především zdrojem aminokyselin, vitamínů A, B, E, C, a D, železa a vápníku. Kromě těchto látek obsahuje také acetylcholin, který je potřebný k přenosu nervových vzruchů mezi buňkami.

 

Proč mateří kašička?

Příčin neplodnosti je mnoho. Jednou z nich ale může být nedostatek hormonů. Mateří kašička podporuje endokrinní systém a může napodobit estrogen důležitý pro správnou genovou expresi. Po vysazení hormonální antikoncepce může právě mateří kašička pomoci srovnání menstruačního cyklu. Pravidelná konzumace mateří kašičky podporuje produkci a vývoj zdravých vajíček, posilňuje imunitní systém a také preventivně působí proti rakovině prsu. Mateří kašička v kombinaci s včelím pylem pomáhá i při mužské neplodnosti.

 

Jak mateří kašičku užívat?

Mateří kašička se prodává ve formě kapslí či v tekuté podobě v ampulích. Mateří kašičku není vhodné užívat dlouhodobě, ale spíše v intenzivní kúře jednou až dvakrát ročně, případně při snaze otěhotnět. Mateří kašička se ovšem nedoporučuje již těhotným ženám, neboť má vliv na hormonální systém ženy a mohla by tak vyvolat nepříjemné projevy.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře
  • Partnerská tříměsíční kúra - vitamíny pro podporu plodnosti muže a ženy. BlueFertil a PinkFertil od KIWU WUKI
  • SLEVY - Jak Otěhotnět - www.ifertility.cz
  • BlueFertil - doplněk stravy pro zlepšení mužské potence a kvality spermií
  • PinkFertil - doplněk stravy pro ženy pro zlepšení plodnosti
  • Ovulační a těhotěnské testy pro podporu plodnosti
  • Previous
  • Další

Přihlášení

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s pravidly ochrany osobních údajů. více informací