SK CZ DE CH HU AT BG

Charitativní činnost | Social Responsibility | UNICEF

Pomozte nám pomáhat!

Pomozte nám pomáhat!

Věděli jste, jakou má hodnotu život dítěte v Africe ...? 25, - EUR je částka, která zachrání jedno africké dítě před smrtí!

25,- EUR zabezpečí očkovací séra proti sedmi hlavním smrtelným onemocněním dětí v Africe, které my v Evropě známe už jen z knížek ... Koupí panenky UNICEF zachráníte jedno africké dítě a navíc můžete panenkou udělat radost svým blízkým či dětem.

Dětský fond OSN - UNICEF je největší světovou organizací, která se zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí a podporou jejich všestranného rozvoje. Cílem projektu "Adoptuj panenku a zachráníš dítě" je získat finanční prostředky pro celosvětovou očkovací kampaň UNICEF, a to za použití symbolu, který znají všechny děti na světě - panenky.

Jedna panenka se prodává za 25, -EUR. Tato částka přesně odpovídá ceně očkování jednoho dítěte proti šesti smrtelným dětským chorobám (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna).

Díky této kampani se každoročně daří zachránit až 3 miliony dětí. Panenky by měly být oblečené v národních kostýmech jednotlivých zemí a odrážet i jiné etnické a rasové zvláštnosti té určité země (barva pleti, tvar očí, vlasy ....).

UNICEF - detský fond - panenky UNICEF   Panenky UNICEF - dětský fond Unicef

© UNICEF/NYHQ2010-1018/Olivier Asselin     © UNICEF/NYHQ2008-1505/Pierre Holtz

Panenky nabízené na stránce www.iFertility.cz jsou vyrobeny šikovnými ručičkami žákyň Střední odborné školy Jarmočná 108 ve Staré Ľubovni www.sosjsl.sk. Tyto krasavice, které si můžete zakoupit na naší stránce jsou jedinečné a unikátní. Žádná z panenek nemá svou dvojnici.

 UNICEF panenka - adpoptuj panenku a zachráníš jedno africké dítě. 

 UNICEF panenka - adpoptuj panenku a zachráníš jedno africké dítě. UNICEF panenka - adpoptuj panenku a zachráníš jedno africké dítě.

Každá panenka, kterou si zakoupíte, je vybavena vlastním průkazem totožnosti -rodným listem, kde je zapsáno jméno tvůrce panenky, adresa tvůrce, jméno panenky, zemi, kterou představuje, a další údaje o panence. Každá panenka je originál, proto si ji můžete objednat jen v jednom exempláři.

Ten, kdo panenku koupí, tak vlastně symbolicky adoptuje dítě, které panenka představuje. Spolu s panenkou dostane pohlednici UNICEF, kterou zašle tvůrci panenky s oznámením, že jeho panenka našla "svou rodinu".

Celoročně se panenky nabízejí na adopci-prodej na internetové stránce www.iFertility.cz  a WWW.ETANI.SK
Všechny informace o organizaci UNICEF najdete na internetových stránkách www.unicef.sk

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

  • Partnerská tříměsíční kúra - vitamíny pro podporu plodnosti muže a ženy. BlueFertil a PinkFertil od KIWU WUKI
  • SLEVY - Jak Otěhotnět - www.ifertility.cz
  • BlueFertil - doplněk stravy pro zlepšení mužské potence a kvality spermií
  • PinkFertil - doplněk stravy pro ženy pro zlepšení plodnosti
  • Ovulační a těhotěnské testy pro podporu plodnosti
  • Previous
  • Další

Přihlášení

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s pravidly ochrany osobních údajů. více informací