SK CZ DE CH HU AT BG

Dodací podmínky | Jak otěhotnět? | iFertility.cz

Dodací podmínky

Zboží zasíláme Českou poštou, nebo Kurýrem InTime, DPD, Zásilkovna.cz nebo službou Poštomat. Výběr je na zákazníkovi. 

Diskrétní balení zásilek Eshop

Všechny zásilky posíláme  v diskrétním balení kde je jako odesílatel uveden název naší firmy - QP Coms, s.r.o. Jsme provozovateli několika eshopů zaměřených na zdraví, proto se obsah zásilky nedá dohledat ani podle jména naší společnosti. Dodání zboží je tedy absolutně anonymní.

Zpusoby platby 

 

 

Ceny poštovného pro zásilky do EU
Způsob platby a dopravy Dobírka* Bankový převod Platební karta PayPal
Česká pošta 249,- 249,- 249,- 249,-

* dobírka je možná jen pro zásilky do Německa, Polska, Rakouska, Maďarska a na Slovensko

 

Ceny poštovného pro zásilky mimo EU

Způsob platby a dopravy

  Bankový převod    Platební karta    PayPal 
Česká pošta 499,- 499,- 499,-

 

Jsme výhradním distributorem produktů společnosti KIWU WUKI Fertility products, Gebauer Pharma a i. Všechny produkty nabízené v našem eshopu máme skladem, proto při objednávce u nás zbytečně neztrácíte čas. Pokud máme objednané zboží na skladě, expedujeme zboží neprodleně, nejpozději následující den po uskutečnění objednávky. V případě víkendu expedujeme zboží první pracovní den po víkendu.

Pokud je třeba zboží objednat od výrobce, objednávku vyřizujeme do 7-8 pracovních dnů. V případě prodloužení této doby nebo změny v objednávce Vás budeme informovat emailem nebo telefonicky.

O stavu Vaší objednávky Vás informujeme prostřednictvím emailu. Pokud dostanete email s textem: "Stav vaší objednávky: expedována, zásilku můžete očekávat o 1-3 pracovní dny - v závislosti na Vámi zvoleného způsobu přepravy. Pokud zásilka v této době nedorazí, informujte se na Vaší poště (stává se, že oznamovací lístek se "ztratí" :-), v případě přepravy kurýrem, kontaktujte prosim Vaši pobočku kuriérksej služby UPS (kontakt najdete po kliknutí SEM). Připravte si sledovací číslo zásilky.

Může se stát, že notifikační email o potvrzení nebo oznámení stavu objednávky k Vám nedorazí z důvodu nastavení filtru spamu u Vašeho poskytovatele emailu. V takovém případě doporučujeme ověřit si stav telefonicky na čísle 777 092 094 nebo emailem na adrese info (zavináč) iFertility.cz

V případě zásilek do zahraničí nás prosím kontaktujte na čísle 777 092 094 nebo emailem na info (zavináč) iFertility.cz

Jak otěhotnět? iFertility.cz

  • Partnerská tříměsíční kúra - vitamíny pro podporu plodnosti muže a ženy. BlueFertil a PinkFertil od KIWU WUKI
  • SLEVY - Jak Otěhotnět - www.ifertility.cz
  • BlueFertil - doplněk stravy pro zlepšení mužské potence a kvality spermií
  • PinkFertil - doplněk stravy pro ženy pro zlepšení plodnosti
  • Ovulační a těhotěnské testy pro podporu plodnosti
  • Previous
  • Další

Přihlášení

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s pravidly ochrany osobních údajů. více informací