SK CZ DE CH HU AT BG

Kniha - Metoda Ludmily Mojžíšové od A do Z

Kniha - Metoda Ludmily Mojžíšové od A do Z

NOVINKA

Kniha Metoda Ludmily Mojžíšové od A po Z, praktická cvičení. Legendární metoda několika jednoduchých cviků, které změní váš život! Metoda rehabilitační sestry Ludmily Mojžíšové se skládá z deseti cviků (plus dvou pro muže), které pomohly tisícům pacientů s chorobami pohybového ústrojí a lze jimi nejen odstranit chronické bolesti páteře či zmírnit menstruační problémy, ale také úspěšně léčit ženskou sterilitu a úspěšně otěhotnět.

 • Cena: 269 Kč s DPH

EAN: 9788075058553

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Autor: Strusková, Olga; Novotná, Jarmila

Kniha - Metoda Ludmily Mojžíšové

 

Legendární metoda několika jednoduchých cviků, které změní váš život! Metoda rehabilitační sestry Ludmily Mojžíšové se skládá z deseti cviků (plus dvou pro muže), které pomohly tisícům pacientů s chorobami pohybového ústrojí a lze jimi nejen odstranit chronické bolesti páteře či zmírnit menstruační problémy, ale také úspěšně léčit ženskou sterilitu a úspěšně otěhotnět. V knize najdete oficiální popis její metody, doplněný vysvětlivkami a fotografiemi jednotlivých cviků a v druhé části pak vyprávění známých osobností a lidí, jimž paní Mojžíšová pomohla a kteří na ni stále s láskou vzpomínají.

 

Kniha Metoda Ludmily Mojžíšové praktická cvičení obsahuje 12 základních cviků s barevnými fotografiemi a popisem, jakož i další doplňující cviky k otěhotnění. Metoda Ludmily Mojžíšové. Kniha praktická cvičení - doporučené cviky k otěhotnění, vhodné jako doplněk při IVF.

Knížka s barevnými fotografiemi je podrobný popis 12 základních cviků s fotografiemi, které Vám pomohou otěhotnět. Každý cvik je podrobně popsán na 4 fotografiích. Knížka je doplněna dalšími praktickými doplňkovými cviky (opět s fotem a přesným popisem provedení) podporujícími plodnost ženy.

 

Kniha - Metoda Ludmily Mojžíšové, praktická cvičení  Kniha s cviky podle Ludmily Mojžíšové - léčba neplodnosti  Cviky podle L.Mojžíšové - kniha

Charakteristika metody Ludmily Mojžíšové
Pokud máte potíže s otěhotněním, asi jste už něco o metodě Ludmily Mojžíšové zaslechli. Hovoříme záměrně nejen k ženám ale i k mužům, protože i těm může s problémem funkčnosti reprodukčních orgánů tento způsob léčby pomoci. Metoda Ludmily Mojžíšové se ve skutečnosti zabývá převážně svalstvem pánevního dna. Na těchto svalech "leží" ženské pohlavní orgány. Zvýšené napětí ve svalovině dna pánevního se může přenášet i na vejcovody, dělohu a pochvu, které pak nefungují normálně. Svůj podíl "viny" zde mají i poruchy funkce páteře, protože odtud vycházejí nervy mířící k pohlavním orgánům.
L. Mojžíšová se tedy vlastně zabývá svaly - ty zkrácené a příliš napjaté uvolňuje a oslabené naopak posiluje. Důležitá je spolupráce pacientky. Sestava se musí cvičit 2x denně. To znamená 12 povinných cviků. Nejlépe v kombinaci s dalšími doplňujícími cviky. Ideální 15-20 minut ráno a 15-20 minut večer. Doporučená doba cvičení je 3-6 měsíců.

Úspěšnost metody - tedy počet úspěšných těhotenství po absolvování metody je 30-33%. Léčená žena se zbavuje i těžkostí jako jsou bolestivé měsíčky, bolesti hlavy, bolesti páteře a podobně.

Kdy cviky paní Mojžíšové pomáhají:

 • Snaha o početí
 • Zlepšení nálezu patologického spermiogramu
 • Opakované potraty
 • Funkční vertebrogenní potíže
 • Skolióza u dětí mladších 15 let
 • Artróza beder
 • Bolesti kostrče, vnějších pohlavních orgánů, bolest při pohlavním styku, anorgasmie
 • Absence menstruace u mladých dívek
 • Nepravidelná menstruace
 • Bolestivá menstruace
 • Neprůchodnost vejcovodů
 • Obrácená poloha dělohy
 • Hypoplazie dělohy
 • Cvičení usnadňuje porod

Autor knižky: Jarmila Novotná, Olga Strusková, nakladatelství XYZ

 

Už nikdo nespočítá, kolik dětí se narodilo jen díky rehabilitačním metodám
Ludmily Mojžíšové. Její nedožité 75. narozeniny si připomínáme dokumentem O. Struskové (2002).

V dokumentu Mojžíšci připomínáme 75. nedožité narozeniny Ludmily Mojžíšové, která objevila začátkem osmdesátých let metodu jednoduchých cviků, kterými pomáhala ženám otěhotnět. Díky metodě "směšných cviků", jak sama se sebeironií říkávala, přišlo na svět téměř šest stovek dětí do rodin, které se po letech marného snažení, často i mnohých nepříjemných chirurgických zákrocích, za zdlouhavé hormonální léčby, vzdávali naděje na úspěch. V naší relaci vám představíme několik takových rodin z Prahy a Chrudimi, které ve svém úsilí pokračovaly a dnes se mohou pochlubit zdravým potomstvem. Setkáte se s prvním "mojžíšským" - třicetiletým úspěšným mladým mužem Honzou, zajdete s námi na návštěvu do školy, kterou navštěvují chlapci z Chrudimi, poznáte devítiletou Lidušku, kterou její máma z vděčnosti pojmenovala po paní Mojžíšové, uvidíte dva sourozenecké "mojžíšky" - desetiletého Honzíka a šestiletou Zuzanku a konečně poznáte i nejmladší z velké rodiny "děti paní Mojžíšové" čtrnáctiměsíční Anetku, která se již příští měsíc dočká bratříčka nebo sestřičky i díky cvičení paní Mojžíšové.

 

Telefonické objednávky na tel .: 777 092 094
Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

Kniha - Metoda Ludmily Mojžíšové od A do Z

Perfektne napsana knižka s cviky

Perfektne napsana knižka s cviky
Odpověď 28.11.2017 21:35:08

Nový komentář

* (Povinné)

 • Partnerská tříměsíční kúra - vitamíny pro podporu plodnosti muže a ženy. BlueFertil a PinkFertil od KIWU WUKI
 • SLEVY - Jak Otěhotnět - www.ifertility.cz
 • BlueFertil - doplněk stravy pro zlepšení mužské potence a kvality spermií
 • PinkFertil - doplněk stravy pro ženy pro zlepšení plodnosti
 • Ovulační a těhotěnské testy pro podporu plodnosti
 • Previous
 • Další

Přihlášení

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s pravidly ochrany osobních údajů. více informací