SK CZ DE CH HU AT BG

Poradenství pro oblasti reprodukčního zdraví, problémech s plodností a otěhotněním

Pokud máte dotaz týkající se otěhotnění, problémů s otěhotněním nebo otázky o plodnosti či neplodnosti, klidně se na nás obraťte. Rádi Vám poradíme, pomůžeme;-)

 

http://www.fertility.cz/

 

MOJE ZKUŠENOST S NEPLODNOSTÍ
O otěhotnění jsme se snažili od roku 2006. V roce 2009 mi byla poprvé diagnostikována pokročilá endometrióza. V r. 2012 se ukázala velká endometriální cysta na vaječníku, bylo mi doporučeno urychlené operativní odstranění. Vyžádala jsem si měsíční odklad "na potvrzení diagnózy", a sestavila jsem si intenzivní léčebnou kúru, kombinující to nejlepší z přírodních terapií. Necelý měsíc po nasazení léčby jsem zjistila, že jsem těhotná. Po téměř sedmi letech boje s neplodností a endometriózou jsem konečně zvítězila. Tento úspěch mě ještě více utvrdil ve správnosti mého směrování. Pomáhat párům na cestě k děťátku se stalo mým životním posláním.

Konzervativní medicína neplodným párům nabízí množství specializovaných vyšetření, léky, chirurgické zákroky a sofistikované metody asistované reprodukce. V mnoha případech to však nestačí. Navzdory nejmodernější lékařské péči mnohé páry zůstávají neplodné a bezdětné. Proč je to tak? Někdy je za tím nedostatečná spolupráce nebo nasazení specialistů, někdy finanční limity zdravotních pojišťoven. Z mé praxe však pozoruji především nedostatek pozornosti věnované správnému nastavení životosprávy podle individuálních potřeb klienta.

Plodnost člověka nelze redukovat jen na ovulaci, menstruaci, vajíčka a spermie. Každý z nás je složitý, komplexní organismus s individuálním metabolismem a v neposlední řadě - psychikou. Život mě naučil, že při řešení tak náročného a komplexního problému jako neplodnost je důležité najít nadhled a rovnováhu jak tělesnou, tak duševní. Konzervativní metody léčby neplodnosti jsou jen jeden z prostředků k dosažení cíle. Výsledek se dostaví nejrychleji při vhodné kombinaci moderní a přírodní léčby za současné psychologické podpory formou skupinové terapie, koučinku nebe klasické psychoterapie.

Pokud potřebujete pomoc nebo radu, neváhejte mě kontaktovat.
Budu se těšit na naši spolupráci.


Ing. Helena Bieliková
Fertility konzultant, IVF-CAM koordinátor a kouč
Mobil ČR: +420 776 311 013
E-mail: poradna@otehotnenie.sk

Nebo mi napište pomocí kontaktního formuláře níže;-)

Jak otěhotnět? iFertility.cz

  • Partnerská tříměsíční kúra - vitamíny pro podporu plodnosti muže a ženy. BlueFertil a PinkFertil od KIWU WUKI
  • SLEVY - Jak Otěhotnět - www.ifertility.cz
  • BlueFertil - doplněk stravy pro zlepšení mužské potence a kvality spermií
  • PinkFertil - doplněk stravy pro ženy pro zlepšení plodnosti
  • Ovulační a těhotěnské testy pro podporu plodnosti
  • Previous
  • Další

Přihlášení

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s pravidly ochrany osobních údajů. více informací